Razer Viper V2 Pro oyuncu faresi duyuruldu

Son devirde hafifliğe odaklanan oyuncu farelerine Razer de uzak durmuyor. Firmanın geliştirdiği Razer Viper V2 Pro kablosuz oyuncu faresi hafifliğe ile dikkat çekiyor.

Razer Viper V2 Pro özellikleri ve fiyatı

Razer Viper V2 Pro kablosuz oyuncu faresi eSpor oyuncularıyla birlikte tasarlandı. Özel tasarım gereçlerle Viper Ultimate oyuncu faresinden yüzde 20 daha hafif hale geliyor.

Razer firmasına üzücü haber

1 hf. evvel eklendi

Yeni Focus Pro 30K optik sensör yüzde 99.8 doğruluk oranına ulaşabilirken yapay zekâ teknolojileri ile destekleniyor. 26 düzeye kadar yükseklik ayarı, akıllı takip ve hareket senkronizasyonu bunlar ortasında. Böylelikle farenin havalanma ve inme uzaklıkları oyuncular tarafından ayarlanabiliyor.

Razer optik tuşlar 90 milyon basışa kadar güçlü ve evvelki kuşaklara nazaran yüzde 25 daha fazla. Alt kısımda DPI için bir tuş yer alırken USB Tip-C ile şarj ediliyor. Razer Speedflex kablo ve 2.4GHz adaptör de kutu içerisinde geliyor. Razer Viper V2 Pro kablosuz oyuncu faresi 160 Avro olarak satılacak.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • Razer Viper V2 Pro tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.