Razer yeni yaka mikrofonunu duyurdu

Yayıncılık dünyasında mikrofon ekipmanı kıymetli bir yer tutmaya başladı. Genelde masa mikrofonları kullanılsa da kablosuz yaka mikrofonlarına olan muhtaçlık artıyor. Razer bu manada yeni bir eser duyurdu.

Razer Seiren BT özellikleri ve fiyatı

Razer Seiren BT ismindeki yeni yaka mikrofonu biraz daha taşınabilir yayıncıları hedefliyor. Bluetooth üzerinden temas kuran mikrofon çabucak tüm taşınabilir yayın uygulamaları ile uyumlu. Tekrar Razer Streaming Mobile uygulaması ile de denetim edebiliyorsunuz.

Razer Zephyr Pro özellikleri tanıtıldı

2 ay evvel eklendi

6mm çok taraflı mikrofonu olan eserde bir jak girişine de yer verilmiş. Yalnızca 16.4 gram tartısında ve yakanıza klipsle iliştirilebiliyor. 140mAh kapasiteli batarya 6 saate kadar kullanım sunuyor ve USB Tip-C üzerinden şarj ediliyor. Bu noktada şarj istasyonlarından da dayanak alınabiliyor.

Güçlü ve berrak ses kalitesine odaklanan yaka mikrofonu yapay zekâ yardımı ile art plan gürültüsünü bastırabiliyor. Uygulama üzerinde yüksek ve düşük baskı seçeneği sunulmuş. Razer Seiren BT yaka mikrofonu 100$ fiyat etiketine sahip.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Öteki Taşınabilir Teknolojiler Haberleri
  • Razer Seiren BT tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.