Razer’dan yayıncılar için yeni aydınlatmasını duyurdu

Oyuıncu donanımlarında olduğu kadar yayıncı ekipmanlarında da kıymetli bir rekabet oluşmaya başladı. Üst düzey firmalardan ikinci sınıf Çinli üreticilere kadar yayıncılara pek çok alternatif sunuluyor. Razer da ağır bir halde bu alana odaklanıyor.

Razer Key Light Chroma özellikleri ve fiyatı

Razer Key Light Chroma amiral gemisi düzeyinde aydınlatma arayan yayıncılara hitap ediyor. 2800 lumens parlaklık bedeli olan eser 3000k-7000k aralığında beyaz istikrarına sahip. 16.8 milyon renk optimize edilebiliyor. Standart yayının dışında sanal gerçeklik yayınları için de tüm oda aydınlatması yapabiliyor.

Razer Seiren BT tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

5 sa. evvel eklendi

Masa kelepçesi ile birlikte gelen aydınlatma eseri 1.3 metreye kadar yükselebiliyor ve 55 santimetreye kadar geri çekilebiliyor. WiFi ve Bluetooth temasları sayesinde Razer Synapse 3 yahut Razer Streaming uygulamalarından da denetim edilebiliyor. 52.5W güç adaptörü ile çalışan Razer Key Light Chroma aydınlatma eseri 300$ fiyat etiketi ile satılacak.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • Razer Key Light Chroma tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.