Realme, 2021’de Avrupa’nın en süratli büyüyen markası oldu

Kullanıcıların beğenisini kazanan telefon modelleri üreten ve bölüme büyük yatırımlar gerçekleştiren Realme, 2021 yılında Avrupa’nın en süratli büyüyen markası olmayı başardı.

En büyük telefon markalarından biri oldu

Strategy Analytics tarafından paylaşılan yeni bir rapora nazaran 2019 yılında Avrupa’ya giriş yapan ve geçtiğimiz yıl yüzde 545’lik şaşırtan bir büyüme oranı sergileyen şirket, yılın dördüncü çeyreğinde akıllı telefon sevkiyatlarını yüzde 500, yıl genelinde ise yüzde 545 arttırdı. Bununla birlikte büyüme oranları Avrupa’nın farklı bölgelerinde değişiklik gösterirken, Orta ve Hakikat Avrupa’da yüzde 643, Batı Avrupa’da ise yüzde 416 olarak ölçüldü.

Galaxy S22 serisi şaşırtan ön sipariş sayılarına ulaştı

1 gün evvel eklendi

Geçtiğimiz yıl sahip olduğu pazar hissesiyle Apple, Samsung, Xiaomi ve OPPO üzere markaların bulunduğu üst sıralara yerleşen Realme’nin bu muvaffakiyetini, hakikat pazarlama stratejisi, geniş eser portföyü, rekabetçi eser özellikleri ve agresif fiyatlandırma ile sağladığı düşünülüyor.   

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme Avrupa’nın en süratli büyüyen akıllı telefon markası oldu

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.