realme 9 4G firmanın web sitesinde göründü

Başta özgün model olmak üzere realme 9 serisi bugüne kadar Pro, SE, i üzere toplamda 5 model halinde piyasaya sürülmüştü. Altıncısı ise orjinal modelin 4G versiyonu olacak. Firma bilgi tabanında da bu doğrulandı.

realme 9 4G neler sunacak?

Firmanın data tabanında ortaya çıkan ve kısa müddet içerisinde silinen realme 9 4G modeli böylelikle doğrulanmış oldu. Realme 9 5G yanında realme 9 4G modeli de LTE teknolojisini kullanan pazarları hedefleyecek.

Realme 9 SE tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

2 hf. evvel eklendi

RMX3521 seri numarasını kullanan modelde 108MP çözünürlüğünde ana sensör olacağı tez ediliyor. Böylelikle serideki en yüksek çözünürlük sunulacak. Ön kamera ise 16MP çözünürlüğünde olacak.

6GB/8GB RAM ve 128GB depolama seçeneği olan modelin 5000mAh batarya ile 33W süratli şarja sahip olmasının beklendiği belirtiliyor. Yonga seti ve ekran tarafında rastgele bir ayrıntının olmadığı realme 9 4G için birinci etapta Hindistan pazarı hedefleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • realme 9 4G ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.