Realme 9 5G tasarımı ile FCC’de görüntülendi

Realme‘nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı Realme 9 ailesi şimdiden özellikleriyle ortaya çıktı diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Realme 9 Pro ve Pro+ hakkında birkaç sızıntı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise serinin ilk modeli Realme 9 5G FCC sertifika platformunda görüntülendi.

Realme 9 Pro ve 9 Pro Plus’ın lansman tarihi ortaya çıktı

5 gün önce eklendi

Realme 9 5G’nin iç yapısı ortaya çıktı

Realme‘nin yeni modeli Realme 9 5G iç yapısıyla birlikte FCC’de ortaya çıktı. Görüntülere göre Realme 8 5G’ye benzer bir tasarım ile gelecek olan Realme 9 5G, arka tarafında üçlü kamera kurulumu taşıyor. Bu kameraların birinin 48MP, diğerinin ise 2MP olduğu biliniyor.Görüntülerde 5000mAh‘lik bataryası ile karşımıza çıkan cihaz, hemen alt tarafında bir USB-C girişi taşıyor. Ayrıca USB-C girişinin yanında bir de 3.5mm’lik jak girişi olduğunu görüyoruz.

Son olarak MediaTek Dimensity 810 yonga seti ile birlikte gelecek olan Realme 9 5G, önceki sızıntılara göre ön kısmında 6,5 inç büyüklüğünde LCD bir ekran taşıyor. Bu ekranın hemen üzerinde 16MP’lik bir selfie kamerası yer alıyor.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme 9 5G tasarımı ile FCC’de görüntülendi

About admin

Check Also

Minik Hyundai Casper’ın ticari versiyonu da çıktı: Casper Van

Hyundai Casper, Koreli üreticinin en küçük crossover modeli olarak tanıtılmıştı. Şimdi de bu şirin modelin Casper Van isimli ticari ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.