Realme 9 5G’nin Avrupa versiyonu Asya versiyonundan farklı olacak

Realme 12 Mayıs’ta Avrupa’da Realme 9 ailesini tanıtmak için bir aktiflik düzenliyor. Fakat görünüşe nazaran aktiflikte tanıtılacak olan Realme 9 5G modeli, Asya’da tanıtılan modelle birebir özelliklere sahip olmayacak.

Realme 9 serisi Avrupa’ya geliyor! İşte lansman tarihi

2 gün evvel eklendi

Realme 9 5G’nin Avrupa sürümü Snapdragon 695 ile geliyor

Realme 9 5G bildiğiniz üzere birkaç ay evvel Asya’da satışa sunulmuştu. Orada Dimensity 810 işlemci ile gelen Realme 9 5G, Avrupa’ya Snapdragon 695 yonga seti ile birlikte geliyor. Yeniden başka modelde 6,5 inç büyüklüğünde 90Hz’lik bir ekran kullanan Realme, görünüşe nazaran Avrupa versiyonunda 6,6 inç büyüklüğünde 120Hz yenileme suratına sahip bir ekranla geliyor.

50MP‘lik ana kameraya sahip olan Realme 9 5G’nin Avrupa sürümü, 48MP ana kameralı öteki versiyondan kamera tarafında da ayrılacak. Tabi ekran nedeniyle boyutlarda ve tartı tarafında da farklılıklar olması bekleniliyor. Şimdilik diğer bir değişiklik beklenmiyor. Lakin gerçek bilgiler lansmanda ortaya çıkacak. Son olarak Avrupa’da tanıtılacak olan Realme 9 5G‘nin fiyatı hakkında gelen sızıntılar cihazın 200-300 Euro ortasında bir fiyat etiketine sahip olacağını da bildiriyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme 9 5G’nin Avrupa versiyonu Asya versiyonundan farklı olacak

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.