Realme 9 Pro Plus Free Fire Limited Edition’ın lansman tarihi açıklandı

Realme en yeni modelleri ortasına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Realme 9 ailesine katılacak olan Realme 9 Pro+ Free Fire Limited Edition bugün tasarımı ve lansman tarihi ile karşımıza çıktı. İşte Realme 9 Pro+ Free Fire’ın ayrıntıları.

Realme V23’ün özellikleri lansmandan evvel sızdırıldı

23 sa. evvel eklendi

Realme 9 ailesine yeni bir model ekleniyor

Realme, yeni modeli Realme 9 Pro+ Free Fire Limited Edition bugün Realme tarafından duyuruldu. Görselleri ve lansman tarihi açılanan aygıtın, dizaynından çok ismi dikkat çekiyor. Uzunca bir isme sahip olan aygıt, farklı bir dizayna sahip.

Realme tarafından toplumsal medya üzerinden duyurulan Realme 9 Pro+ Free Fire Limited Edition, versiyon ismini de katınca epeyce uzun bir isme sahip. Dizayna geçtiğimizde art tarafında şık bir manzara sunan aygıt, kamera kümesi içerisinde iki adet büyük bir adet küçük sensöre yer veriyor. Birebir vakitte kamera kümesi içerisinde bir adet Led flaş da yer alıyor.

Kasanın alt tarafına gerçek bir Free Fire yazısı taşıyan aygıt, kasanın sağ ve sol tarafından ortaya hakikat çizgili bir dizayna sahip. Tam orta kısımda dikey olarak konumlanmış bir Realme yazısı bulunurken, kapağın yansımalı bir görünüme sahip olduğu görünmeyecek üzere değil.

Realme’nin açıklamasına nazaran 12 Nisan’da Tayland’da tanıtılacak olan Realme 9 Pro+ Free Fire Limited Edition, ilk olarak Hindistan’da satışa sunulacak. Daha sonra ise farklı ülkelere dağılması bekleniliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme 9 Pro+ Free Fire Edition’ın lansman tarihi açıklandı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.