Realme akıllı telefonlar için dünyanın en süratli şarj teknolojisini tanıtacak

28 Şubat tarihinde düzenlenecek Taşınabilir Dünya Kongresi (MWC) 2022 yaklaşırken, aktifliğe katılacak isimlerden biri olan Realme’nin, yeni bir tanıtım posteri ortaya çıktı. Resmi hesaplar üzerinden paylaşılan görselde ‘dünyanın en süratli akıllı telefon şarj teknolojisi’ açıklamalarına yer veren şirket, 28 Şubat’ta yeni bir şarj teknolojisi tanıtmayı planlıyor.

150W’a ulaşabilir 

Ar-Ge kaynaklarının büyük bir kısmını inovasyon ve şarj teknolojisine yatıran Realme’nin, günümüz akıllı telefonlarında görmeye başladığımız 120W süratli şarj desteğini 150W’a ulaştırması bekleniyor. Bunun yanı sıra Xiaomi’nin geçtiğimiz yıl tanıtılan 200W‘lık şarj tahlilini düşünürsek Realme’nin yeni teknolojisini neden ”dünyanın en hızlısı” olarak adlandırdığından emin değiliz.

Apple iPhone 13 Pro ile çekilen kısa bir sinema paylaştı

1 gün evvel eklendi

Digital Chat Station, yeni teknolojinin OPPO’nun yakında çıkacak 160W tahlilinin yine yapılandırılmış bir versiyonu olacağını ve 10W daha yavaş suratlar sunacağını söylese de görsel dışında rastgele bir bilgi paylaşmayan Realme, şarj süresinde iyileştirmeler üzere yenilikler ile bizleri şaşırtabilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme dünyanın en süratli şarj teknolojisini tanıtacak

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.