Realme, akıllı telefonların süratli şarj teknolojisini 200W’a çıkartıyor

28 Şubat 2022’de düzenlenecek Taşınabilir Dünya Kongresi’nde (MWC) dünyanın en süratli akıllı telefon şarj teknolojisini piyasaya süreceğini duyuran Realme’den birinci bilgiler geldi.

Süratli şarj takviyesi 200W’a çıkıyor

Aktiflikte yeni şarj teknolojisini Realme GT2 Pro modeli ile tanıtmayı planlayan şirketin, akıllı telefonlarda görmeye başladığımız 120W süratli şarj tahlilini 150W’a çıkartacağı sav ediliyordu. Gizmochina, şirketin şimdi piyasaya sürülmeyen beyaz renkli bir şarj aygıtının manzarasına ulaşmayı başardı.

Paylaşılan görsele baktığımızda VCK8HACH model numaralı yeni şarj aygıtı, 200W 20V-10A azamî çıkış ve 45W 15V 3A – 20V 2.25A ile hudutlu olan USB güç dağıtımı dayanağına sahip. Günümüzde birçok kullanıcı yükseleyen süratli şarj teknolojilerine sıcak bakmıyor olsa da görünüşe nazaran Realme, süratli şarj tahlilinin hudutlarını zorlayacak.

Apple iPhone 13 Pro ile çekilen kısa bir sinema paylaştı

3 gün evvel eklendi

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Xiaomi’nin 200W’lık süratli şarj tahliline kıyasla Realme’nin yeni teknolojisini neden dünyanın en süratlisi olarak vurguladığı şimdi bilinmiyor. Bununla birlikte tüm ayrıntıların yaklaşan MWC etkinliğinde tanıtılması beklenirken, şirket tıpkı güç bedellerinde daha kısa şarj mühletleri sunabilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme akıllı telefonlar için 200W süratli şarj takviyesi sunacak

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.