Realme Book Prime yakında piyasaya sürülebilir

Geçtiğimiz yıl birinci dizüstü bilgisayar modeliyle dizüstü bilgisayar pazarına giriş yapan Realme, kısa müddette birinci modelin farklı versiyonları ile model sayısını artırmıştı. 2022 yılının başında Realme Book Enhanced Edition Air ile pazara giriş yapan Realme, bu modelleri yalnızca Çin için satışa sunmuştu. Artık ise global pazarda satılacak yeni bir model için hazırlıklar yapılıyor. İşte Realme Book Prime hakkında bilinenler.

Realme 9 Pro, 9 Pro Plus ve 9i’nin Avrupa fiyatları ortaya çıktı

6 gün evvel eklendi

Realme Book Prime Nisan’da geliyor

Realme Book isimli birinci dizüstü bilgisayar modeliyle 2021 yılında pazara giriş yapan Realme, daha sonra Realme Book Enhanced Edition ve Realme Book Enhanced Edition Air ile eser gamını genişletti. Fakat bu modelleri Çin’de satışa sunan şirket, artık global pazarda satılacak Realme Book Prime’ın hazırlıklarını yapıyor.

Tezlere nazaran önümüzdeki Nisan ayında Hindistan’da tanıtılacak olan Realme Book Prime global pazarda satılacak. Gelen bilgilere nazaran 11. Kuşak Intel Core i5-11320H işlemciyi kullanacak olan Realme Book Prime, muhtemelen 16GB RAM, 512GB SSD ve 56Wh batarya üzere özelliklere sahip olacak. Ek olarak aygıtın 14 inç büyüklüğünde IPS bir ekran taşıması beklenirken, fiyatının ise 800 Dolar civarında olması bekleniliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Dizüstü Bilgisayarlar Haberleri
  • Realme Book Prime yakında global pazarda satışa çıkabilir

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.