Realme Buds Q2s yazılımsal gürültü engelleme ile geliyor

Yepyeni olarak etkin gürültü engelleme ile gelen realme Buds Q2 kulaklık modelinin biraz daha kırpılmış bir versiyonu tanıtıldı. Realme Buds Q2s tam kablosuz kulaklık modeli fiyat-performansa odaklanıyor.

Realme Buds Q2s özellikleri ve fiyatı

Realme Buds Q2s kablosuz kulaklık modelinde 10mm Bass Boost şoförler TPU polimer diyafram ile desteklenmiş. Tasarım açısından ses geçirmeyecek halde hazırlanmış kulaklıkta yapay zekâ tabanlı gürültü engelleme özelliği de yer alıyor. Aslında realme Buds Q2 bir de pasif gürültü engelleme versiyonuna sahipti. Realme Buds Q2s bu ikisi ortasına yerleşiyor.

Realme Narzo 50 özellikleri aşikâr oldu

1 hf. evvel eklendi

Tek şarj ile 5 saate kadar kullanım mühleti sunan model kutusu ile toplamda 30 saate kadar kullanılıyor. 10 dakikalık şarj ile 3 saatlik daha konuşma müddeti elde etmek mümkün. Bu açıdan da özgün seriye nazaran avantajlı diyebiliriz. AAC ses kodeği, dokunmatik denetimler, 88ms gecikme modu, sesli asistan takviyesi üzere özelliklere sahip olan Realme Buds Q2s modeli 32$ fiyat etiketi ile satılacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Realme Buds Q2s tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.