Realme GT Neo3 özellikleri ve fiyatıyla ortaya çıktı

Realme‘nin yüksek özelliklere sahip yeni modeli Realme GT Neo3 ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Realme GT Neo3 Gaming Edition’ın düz versiyonu olan Realme GT Neo3 bugün özellikleri ve fiyatı ile ortaya çıktı. İşte Realme GT Neo3‘ün beklenen özellikleri ve fiyatı.

Realme Book Prime yakında global pazarda satışa çıkabilir

1 gün evvel eklendi

Realme GT Neo3 özellikleriyle dikkat çekecek

Bildiğiniz üzere Realme önümüzdeki günlerde Realme GT2 serisini tanıtacak. Bu modelleri kısa bir müddet sonra pazara sürecek olan Realme, daha sonra Realme GT Neo3 Gaming Edition ile karşımıza çıkacak. Muhtemelen yazın Realme GT Neo3 modeli piyasaya sürülecek. Fakat aygıtın şimdiden özellikleri ve fiyatı muhakkak oldu.

Gelen sızıntılara nazaran Snapdragon 888 yonga seti ile gelecek olan Realme GT Neo3, RAM belleği hakkında rastgele bir bilgi taşımıyor lakin 6GB yahut 8GB RAM bellek gelmesi olası. Tekrar gelen bilgilere nazaran 50MP‘lik bir ana kamera ile gelecek olan GT Neo3, 8MP’lik bir ultra geniş açılı sensöre ve 2MP’lik makro sensöre de kamera kümesi içerisinde yer verecek.

Ön tarafında 16MP‘lik selfie kamerasını taşıyacak olan Realme GT Neo3, bu kamerayı muhtemelen 6,62 inç büyüklüğündeki bir ekranın üzerinde konumlandıracak. Elektriksel manada gücünü 5000mAh‘lik bir bataryadan alması beklenilen Realme GT Neo3’ün 65W süratli şarj dayanaklı olması da bekleniliyor. Fiyatının ise sızıntılara nazaran 340 Dolar civarında olacağı söyleniliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme GT Neo3 özellikleri ve fiyatıyla ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.