Realme GT Neo3 yeni görselleri ve bilinmeyen özellikleriyle ortaya çıktı

Realme önümüzdeki günlerde yeni akıllı telefon modeli Realme GT Neo3‘ü tanıtacak. Lakin şimdi tanıtım gerçekleşmeden aygıt tüm özellikleri ve görselleriyle karşımıza çıktı. İşte Realme’nin yüksek özellikli yeni modeli Realme GT Neo3‘ün mümkün özellikleri.

Realme Book Prime yakında global pazarda satışa çıkabilir

5 gün evvel eklendi

Realme GT Neo3 beklenen özellikleri ve tasarımı

Geçtiğimiz günlerde görselleri ve birtakım özellikleriyle karşımıza çıkan Realme GT Neo3, artık çabucak hemen tüm özellikleriyle karşımızda. Birinci olarak dizayna bakacak olursak Realme GT Neo3 ön tarafında çok sade ve şık bir tasarım taşıyor. Asıl art tarafında farklılık barındıran aygıt, kamera kümesinin en üstüne kocaman ana kamerasını yerleştirmiş. Bunun altında iki adet ek kamera taşıyan Realme GT Neo3, kameraların ortasında bir adet led flaşa yer veriyor.

Aygıtın özelliklerine geçtiğimizde ise bizleri birinci olarak Realme GT Neo3’ün işlemcisi karşılıyor. Muhtemelen Snapdragon 888 yonga seti ile gelecek olan aygıt, ön tarafında 6,7 inç büyüklüğünde b çözünürlüğünde bir ekran taşıyacak. 120Hz yenileme suratına sahip bu OLED ekran 10 bit renk sunuyor. Bu ekranın çabucak üzerinde 16MP’lik bir selfie kamerayla gelecek olan Realme GT Neo3, çok kâfi özçekimler kaydedebilecek.

Art tarafında 50MP‘lik bir ana kamera taşıması beklenilen GT Neo3, muhtemelen Sony IMX766 sensörünü kullanacak. Bu kameraya ek olarak 8MP‘lik bir ultra geniş açılı kamera ve 2MP‘lik üçüncü bir kameraya sahip olacak olan GT Neo3 elektriksel manada gücünü 5000mAh‘lik bataryasından alacak. Bu bataryada muhtemelen 80W süratli şarj dayanağı sunacak olan GT Neo3’ün farklı bir versiyonunun satışa sunulacağını ve bu versiyonda 150W süratli şarj takviyeli 4500mAh‘lik bataryanın yer alacağı da söylentiler ortasında.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme GT Neo3 görselleri ve özellikleriyle sızdırıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.