Realme Pad 5G, Snapdragon 870 ve Snapdragon 8 Gen 1+ varyantlarıyla geliyor

Realme markası 2021’in Eylül ayında Mediatek Helio G80 platformunu temel alan birinci tabletini piyasaya sürmüştü. Çinli şirket Realme Pad’in akabinde bu yıl Küçük versiyonunu da piyasaya sürerek tablet yelpazesini çeşitlendirdi.

Yeni Vivobook Pro 14X OLED tanıtıldı: İşte özellikleri

8 sa. evvel eklendi

Realme’nin bu sefer beşinci jenerasyon ağları destekleyen bir model çıkarmaya hazırlandığı bildiriliyor. Realme Pad 5G ismi altında pazara giriş yapacak aygıtla ilgili kimi kıymetli ayrıntılar sızdırıldı. Bilgiler muteber bir kaynaktan geliyor.

Amiral gemisi versiyonu olacak

Digital Chat Station isimli Weibo kullanıcısı tabletin biri daha ucuz olmak üzere iki versiyonda çıkış yapacağını söyledi. Uygun fiyatlı varyant Snapdragon 870 yonga seti, 2.5K çözünürlüğe sahip LCD ekran, 8.360 mAh pil ve ekran kalemi takviyesi sunacak.

Aktarılan bilgilere nazaran Realme Pad 5G’nin şimdi resmi olarak duyurulmayan Snapdragon 8 Gen 1+ işlemciyle donatılmış üst sınıf versiyonu da olacak. Bu modelin Realme Pad 5G Master Explorer Edition olarak isimlendirileceği söyleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • Realme Pad 5G geliyor: Xiaomi Pad 5’e rakip olacak

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.