Realme Smart TV X Full HD akıllı TV’ler tanıtıldı

Realme markası akıllı TV eser yelpazesini Smart TV X Full HD modeliyle genişletti. Yeni televizyon 40 ve 43 inç olmak üzere iki farklı boyutta karşımıza çıktı.

Apple hizmetleri para basıyor: Mac ve iPad’ten çok kazandırdı

23 sa. evvel eklendi

Realme Smart TV X Full HD gücünü 1.1 GHz frekansında çalışan MediaTek yonga setinden alıyor. Buna 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı eşlik ediyor. Aygıtın Android TV 11 işletim sistemiyle çalıştığını belirtelim.

Akıllı TV’de 1920 x 1080 piksel çözünürlük ve 400 nit parlaklık sunan bir ekran yer alıyor. HDR10 dayanaklı bu panel renk kalitesini kıymetli ölçüde artıran Chroma Boost Picture Engine teknolojisine de sahip.

Realme Smart TV X Full HD özellikleri

Realme Smart TV X Full HD toplam 24W gücünde Dolby Atmos özellikli hoparlör sistemi ile geliyor. Öteki özelliklerini Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 takviyesi, bir Ethernet, iki HDMI, iki USB ilişki noktası ve bir S/PDIF arayüzü olarak sıralayabiliriz.

Realme’nin yeni akıllı TV’leri 4 Mayıs prestijiyle satışa sunulacak. Smart TV X Full HD’nin 40 inçlik modeli 300 dolar, 43 inç ekranlı versiyonu ise 340 dolar fiyat etiketi taşıyor.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Televizyonlar Haberleri
  • Realme Smart TV X Full HD akıllı TV’ler tanıtıldı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.