Realme UltraDart teknolojisi 200W düzeyine çıkıyor

Batarya kullanımı konusunda şimdi beklenen ilerlemeyi gösteremeyen akıllı telefon üreticileri süratli şarj konusunda adeta uçuyor. Bu yıl içerisinde 200W düzeyine kadar şaj olabilen akıllı telefonlar görebileceğiz.

Realme UltraDart nedir?

Realme UltraDart ismiyle MWC 22 fuarında tanıtılan yeni teknoloji akıllı telefonlarda 100W-200W ortasında süratli şarjı mümkün kılarken, farklı tahlillerle telefonda rastgele bir akım yahut ısınma sorunu yaşanmasının da önüne geçiyor.

Realme GT Neo3 görselleri ve özellikleriyle sızdırıldı

1 gün evvel eklendi

UltraDart teknolojisi kullanıcı aygıtını zorlasa bile şarj esnasında ısıyı 43 derece altında tutmayı başarıyor. 1000 döngü sonrasında bile batarya kapasitesinin yüzde 80’ini koruyan teknolojisi yüzde 50 seviyeyi de yalnızca 5 dakikada doldurabiliyor.

UltraDart teknolojisi birinci olarak 150W etiketi ile GT Neo3 akıllı telefon modelinde karşımıza çıkacak. Yıl içerisinde 100W ve 200W olacak halde farklı akıllı telefon modellerinde de kullanılacağı belirtildi.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme UltraDart neler sunuyor?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.