Realme yeni akıllı TV’sini 29 Nisan’da tanıtacak

Çinli Realme markası yeni bir akıllı TV piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Realme Smart TV X Full HD olarak isimlendirilen model 29 Nisan’da tanıtılacak. Şirketin resmi web sitesinde aygıtın teknik özellikleriyle ilgili birtakım bilgiler ortaya çıktı.

Apple, iPhone 14 ekran tedariği için BOE ile anlaştı

1 gün evvel eklendi

Yeni televizyon 40 ve 43 inç olmak üzere iki farklı boyutta tüketicilerin beğenisine sunulacak. Panel çözünürlüğü TV’nin isminden de belirli olduğu üzere Full HD standardına karşılık geliyor. Ekran HDR10, HLG HDR ve Chroma Boost Picture Engine teknolojilerini destekleyecek.

Mediatek işlemciyle geliyor

Realme Smart TV X Full HD’nin Mediatek işlemciyle geleceği bildiriliyor. Buna 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı eşlik edecek. Yazılım platformu olarak Android TV işletim sistemini kullanacak. Son olarak  akıllı TV’nin Dolby Audio takviyeli ve toplam 24 watt gücünde dört hoparlörden oluşan bir ses sistemiyle sunulacağını belirtelim.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Televizyonlar Haberleri
  • Realme yeni akıllı TV’sini 29 Nisan’da tanıtacak

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.