Realme’nin 150W süratli şarj takviyeli yeni telefonu Oppo’nun 160W’lık adaptörünü kullanacak

Yüksek özellikleri ve uygun fiyatları ile bilinen Realme modelleri, ortalarına çok yüksek süratli şarj kıymetlerine sahip yeni bir modeli daha katıyor. Piyasada şu anda en süratli şarj olan modellerde 120W süratli şarj dayanağı bulunuyor. Lakin Realme, 150W süratli şarj dayanaklı modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Oppo Find X5 Lite’ın tüm özellikleri ve görselleri ortaya çıktı

4 gün evvel eklendi

Realme’nin 150W süratli şarj takviyeli yeni modeli geliyor

Süratli şarj dayanaklı aygıtlar artık günümüzde birbirleri ile yarışıyor. Firmalar daha büyük boyutlu bataryaları daha kısa müddetlerde şarj etmek için uğraşıyor. Realme de bu alanda başarılı olan isimlerden birisi. Hatırlarsanız 67W süratli şarj dayanaklı Realme 7 Pro tam 34 dakikada şarj oluyordu. Lakin artık 150W süratli şarj dayanaklı bir Realme modeli geliyor.

Piyasada şu anda 120W süratli şarj dayanaklı aygıtlar bulunuyor. 5000mAh dolaylarında bir bataryayı yaklaşık 20 dakika üzere bir müddette doldurabilen bu 120W’lık adaptörler görünüşe nazaran Oppo‘nun 160W’lık adaptörüne yenilecek. Realme’nin yeni akıllı telefon modeli söylentilere nazaran 150W süratli şarj dayanağı ile gelecek. Tekrar sızıntılara nazaran Oppo tarafından geliştirilen 160W’lık bir adaptör ile şarj olacak olan aygıt %100 şarj oranına yaklaşık 15 dakikada ulaşacak. Hem bataryanın büyük olması hem de süratli şarj olması piyasada dikkat cazip olacak. Tabi Xiaomi daha evvel bahsettiği 200W süratli şarj dayanaklı yeni modelini piyasaya sürmezse. 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme’nin yeni 150W süratli şarj dayanaklı akıllı telefonu geliyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.