Ritim oyunu A Musical Story’nin iOS aygıtlara geleceği tarih açıklandı


Yayıncılığını Digerati’nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Glee-Cheese Studio’nun yaptığı macera oyunu A Musical Story’nin çıkış tarihi açıklandı.

Steam Next Fest’in tarihi yaklaştı

8 sa. evvel eklendi

Geçtiğimiz yıl duyurulan ve demosuyla bile birçok oyuncunun beğenisini kazanan A Musical Story, 4 Mart’ta iOS için çıkış yapacak. Oyun ayrıca Xbox Series, Xbox One, PC, PS5, PS4 ve Switch için de çıkış yapacak. 4 Mart’ta Xbox Series, Xbox One, PC ve iOS için; 3 Mart’ta ise PS4 ve PS5 için çıkış yapacak.

Oyunun son fragmanını ve ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

A Musical Story Fragman

A Musical Story, 1970’lerde geçen yarı ritim, yarı interaktif tıpta bir oyun. Müzik ile hafızayı ana odak olarak alan bir oyun. Oyunun tüm hikayesi Led Zeppelin, Air ve Pink Floyd gibi kümelerden etkilenen orjinal müzikler ile aktarılıyor. Oyunda bu yüzden hiçbir diyalog bulunmuyor. 

Oyunun dizayncısı ve bestecisi Charles Bardin, hem oynanış ile hem de kıssa ile oyuncuların zihninde yer edinecek bir oyun yapmak istediklerini lisana getirmişti.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • A Musical Story’nin iOS aygıtlara geleceği tarih açıklandı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.