Roborock Q7 Max+ argümanlı özelliklerle geliyor

Rekabetçi robot süpürgeleriyle ülkemizde de hayli beğenilen Roborock firması yeni bir eser daha duyurdu. Roborock Q7 Max+ modeli geniş hazneler ve büyük toz torbası ile kullanıcıların vaktini almıyor.

Roborock Q7 Max+ özellikleri neler?

Roborock Q7 Max+ modeli bu sınıfta alıştığımız üzere kendi toz boşaltma haznesi ile geliyor. Şarj istasyonuna bağlandığında otomatik olarak kirleri çekmeye başlayan hazne toplamda 2.5 litre toz alabiliyor. Böylelikle 7 haftaya kadar kullanıcının denetim etmesine gerek kalmıyor.

Roborock S7 MaxV Ultra özellikleri ortaya çıktı

1 ay evvel eklendi

4200Pa emiş gücüne sahip olan robotta 350ml su tankı ve 470ml toz kutusu yer alıyor. 0.3Kg silme basıncı olan mop kısmı 30 farklı su düzeyine sahip. LIDAR sistemi gelişmiş 3D haritalama yaparak verimli bir paklık sağlıyor.

5200mAh kapasiteli bataryası sayesinde 300 metre karelik alanı temizleyebiliyor. Birtakım işlevlerin devre dışı kaldığı sessiz modda toplamda 3 saate kadar paklık yapabiliyor. Yaz aylarına hakikat piyasada olacak Roborock Q7 Max+ modeli için şimdi bir fiyat belirlenmedi. 

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Başka Konut Elektroniği Haberleri
  • Roborock Q7 Max+ tanıtıldı: İşte özellikleri

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.