Roborock S7 MaxV Ultra kendini temizliyor, tanklarını dolduruyor

Son periyotta robot süpürgelerde rekabet arttıkça yararlı teknolojilerin de geliştiğine şahit oluyoruz. Evvel kendi kendine şarj olan sonra da kendi kendine toz haznesini boşaltabilen süpürgeler gördük. Artık ise çok daha fazlasını yapanlar sahneye çıkıyor. 

Roborock S7 MaxV Ultra satışa çıkıyor

CES 2022 fuarında tanıtılan Roborock S7 MaxV Ultra süpürge modeli toz torbasını boşaltıyor, su haznesini dolduruyor, silme paspasını temizliyor ve şarj istasyonuna yerleştiği alanı da süpürüyor. Yani velhasıl kullanıcıya hiç bir iş bırakmıyor. Haliyle bu da çok daha büyük bir istasyona sebebiyet vermiş. 

Roborock Q7 Max+ tanıtıldı: İşte özellikleri

1 ay evvel eklendi

Yüksek halılarda mop ünitesini kaldırarak tırmanabilen Roborock S7 MaxV Ultra ayrıyeten dakikada 3000 sefer sonik titreşim özelliği sayesinde tozları hareketlendirerek daha derin paklık sağlıyor. 

ReactiveAI 2.0 algoritması, 3D tarama ve nöral süreç ünitesini bir ortaya getirerek daha uygun pürüzden kaçınma sunuyor. PreciSense ismi verilen LiDAR teknolojisi ise tam 3D haritalama yapıyor. Kullanıcı ister 3D, ister 2D görüntüleme alabiliyor. 

Kamera ve mikrofon ile konuttaki hayvanlarınızla da etkileşime geçebileceğiniz robot ayrıyeten 5100Pa emiş gücüne sahip ve yüzde 30 daha süratli şarj olabiliyor. Roborock S7 MaxV Ultra standart paket 860$ fiyat etiketine sahip. Otomatik boşaltma modülü 300$ iken otomatik su doldurma modülü ise 600$. Hepsini satın alırsanız paket 1400$ oluyor. 
 

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Öteki Konut Elektroniği Haberleri
  • Roborock S7 MaxV Ultra satışa çıkıyor: İşte fiyatı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.