ROCCAT Kone XP oyuncu faresi ergonomiye odaklanıyor

Turtle Beach altında faaliyet gösteren ROCCAT, oyuncu odaklı ekipmanlarını genişletmeye devam ediyor. ROCCAT Kone XP ismindeki kablolu oyuncu faresi hem ergonomik hem de Nvidia Reflex teknolojisi ile de uyumlu.

ROCCAT Kone XP özellikleri ve fiyatı

ROCCAT Kone XP oyuncu faresi firmanın klâsik tasarım çizgilerini taşırken toplamda 15 tuşa 29 farklı işlev atanabiliyor. Easy-Shift[+] teknolojisi bu açıdan strateji ve MMO oyunları için biçilmiş kaftan oluyor.

ROCCAT Syn Buds Core özellikleri aşikâr oldu

2 ay evvel eklendi

Segmentindeki en çok tuşa sahip oyuncu faresi diyebileceğimiz ROCCAT Kone XP, sağ ve sol tuşlarında Titan optik anahtarlar kullanmış. 0.2 saniye reaksiyon mühleti sunan anahtarlar 70 milyon basışa güçlü. Nvidia Reflex ahengi sayesinde en az gecikme ile bilgisayara bilgiler gönderilebiliyor.

Owl-Eye sensör 19000 DPI düzeyine çıkabilirken 8 kanallı 22 RGB LED modül de beğenilen bir manzara ortaya koyuyor. AIMO uyumlu öbür ROCCAT eserleriyle ahenkli bir aydınlatma sunulabiliyor. 4D Krystal Wheel tekerlek tasarımı değişebilir dinamik LED aydınlatma sunarken sağa ve sola tıklama özelliğine de sahip. ROCCAT Kone XP oyuncu faresi 90$ fiyat etiketine sahip.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • ROCCAT Kone XP oyuncu faresi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyat

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.