RØDE profesyonel kulaklığını duyurdu

Son periyodun yayıncılar ortasındaki en tanınan mikrofon markası haline gelen RØDE artık de kulaklık pazarına adım atıyor. RØDE NTH-100 kulaklık modeli konforu ön planda tutarak uzun kullanım mühletlerine odaklanıyor.

RØDE NTH-100 özellikleri ve fiyatı

RØDE NTH-100 kulaklık modeli 40mm neodim dinamik şoförler ile geliyor. Özel bir ses bobini dört katmanlı alüminyum alaşım ve üç katmanlı Mylar diyaframı ile destekleniyor. 5Hz-35Khz frekans aralığını destekleyen kulaklık modeli her iki modülünde da kablo girişi barındırıyor.

realme Buds Air 3 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

6 gün evvel eklendi

Böylelikle kullanım senaryosuna nazaran kabloyu sağa yahut sola taşımak mümkün oluyor.

Alcantara deri kaplama tercihi yapılan gövdede yüksek yoğunluklu köpükler kulağın formunu alabiliyor. Ayrıyeten CoolTech jel ise uzun kullanım müddetlerinde kulaklık modüllerini soğuk tutmaya yardımcı oluyor.

Büsbütün ayarlanabilir yapıda olan kulaklığın FitLok kilit sistemi ise iç modüllerin sağlam durmasını sağlıyor. Rastgele bir mikrofon entegresi olmayan RØDE NTH-100 kulaklık modeli için 149$ fiyat etiketi isteniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • RØDE NTH-100 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.