Samsung, Android güncelleme siyasetini değiştiriyor: Galaxy S22, Android 16 alabilir

Samsung geçtiğimiz devirde Android işletim sistemi güncelleme siyasetini iki büyük güncellemeden, üçe çıkarmıştı. Yeni bir sızıntıya nazaran Güney Koreli dev, Android güncellemelerini dört büyük işletim sistemi güncellemesi olacak formda genişletmeyi planlıyor.

Xiaomi 12 Ultra fiyatıyla cep yakacak: 1.000 euro konuşuluyor

1 gün evvel eklendi

Sızıntılara nazaran, Galaxy S22 serisi, Android 12 ile piyasaya çıkacak ve akabinde Android 13, Android 14, Android 15 ve hatta Android 16 alacak. Android 16 ile bu akıllı telefonların, emekli olmadan evvel bir yıl daha güvenlik yamaları görecekleri tez ediliyor. Lisans muahedesinin sızdırılan ekran manzaralarına nazaran Koreli teknoloji devi, güvenlik yamalarını dört yerine beş yıl mühletle sağlamayı da planlıyor.

Unpacked 2022 etkinliğinde açıklanması bekleniyor

Yeni siyaset, Galaxy S21, Galaxy S22, Galaxy Tab S8, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 katlanabilir akıllı telefonlar dahil olmak üzere amiral gemisi aygıtlar için geçerli olacak.

Büyük olasılıkla Samsung, 9 Şubat‘ta gerçekleştirilecek olan Unpacked 2022 etkinliğinde, aygıtları için yeni yazılım takviye siyasetini resmi olarak açıklayacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung, Android güncelleme siyasetini değiştiriyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.