Samsung birinci 6G Forumunu önümüzdeki ay düzenleyecek

Güney Koreli teknoloji devi Samsung birinci 6G Forumunu Mayıs ayında düzenleyecek. Şirket kelam konusu aktiflikte yeni kuşak bağlantı teknolojisi hakkında fikir ve fikirlerini paylaşacak. İştirakçiler sanayinin gelişimine yönelik beklentiler hakkında bilgi edinme bahtına sahip olacaklar.

AVAX ekosisteminden dev muvaffakiyet

3 sa. evvel eklendi

Samsung 6G Forumu’nun 13 Mayıs 2022‘de yapılması planlanıyor. Kayıtlar başlamış durumda. Aktiflik 2030 yılına kadar toplumun ana lokomotiflerinden biri haline gelebilecek 6G teknolojilerinin geleceğine ait öngörülerini paylaşmak üzere akademisyenleri ve bölüm uzmanlarını bir ortaya getirecek.

YouTube’da yayınlanacak

Forum Samsung’un resmi YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak. Aktiflik sabah ve akşam oturumlarına ayrılacak. Sabah oturumunun konusu 6G Hava Arayüzü olacak. Akşam oturumunda ise 6G için Akıllı Ağ konusu ele alınacak. Konuşmacılar ve panelistler hakkında daha detaylı bilgiyi Samsung web sitesinde bulabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung birinci 6G Forumunu önümüzdeki ay düzenleyecek

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.