Samsung doğruladı: Galaxy Note serisi büsbütün sona erdi

Bir periyodun tanınan telefonlarından Galaxy Note serisini geride bırakarak kalemli tasarımı S serisine getiren Samsung, serinin resmen emekliye ayrıldığını doğruladı.

Ultra modeli ile yola devam edilecek

Taşınabilir Dünya Kongresi 2022’de Samsung akıllı telefon kısmının lideri Roh Tae-moon, Galaxy Note’un artık S serisine dahil olan Ultra modeli olarak piyasaya sürüleceğini söyledi. Şirketin Note serisinin ticari markasını yenilemediği esasen biliniyordu fakat şirketten resmi bir açıklama paylaşılmamıştı. Yeni paylaşılan bilgiler ile birlikte serinin artık büsbütün sona erdiğini söyleyebiliriz.

Sony Xperia 1 Mark 4’ün tasarımı ortaya çıktı

14 sa. evvel eklendi

Birinci olarak 2011 yılında düzenlenen IFA Berlin etkinliğinde Galaxy Note modelini tanıtan Samsung, devrin telefonlarına kıyasla 5,3 inç boyutlarında büyük bir ekrana ve S Pen’e mesken sahipliği yapan model ile kullanıcılardan olumlu yorumlar toplamayı başarmıştı. 2021’in Ağustos ayında geçmişten bugüne âlâ bir muvaffakiyet yakalayan seriye yeni bir aygıt eklenmeyeceğini açıklayan şirket, görünüşe nazaran tüm odağını S serisine kaydırmayı planlıyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung, Galaxy Note serisinin sona erdiğini söyledi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.