Samsung, Expert RAW uygulamasını daha fazla Galaxy aygıta getiriyor

Samsung‘un geçtiğimiz yıl Galaxy S21 Ultra için kullanıma sunduğu ve Galaxy S22 Ultra‘da kullanılabilir olan Expert RAW kamera uygulaması, daha fazla Galaxy aygıta sunulacak. Kamera üzerinden detaylı denetimler sağlayan uygulamanın birinci kararlı sürümü 25 Şubat‘ta yayınlanacak.

Expert RAW daha fazla Galaxy aygıtta kullanılabilecek

Samsung’un Güney Kore’deki resmi forumlarında yayınlanan bir gönderide kullanıcının uygulamanın beta sürecinden ne vakit çıkacağı ve hangi aygıtların destekleneceği üzerine bir sorusuna forum moderatöründen cevap geldi.

Expert RAW uygulamasının birinci kararlı sürümü 25 Şubat’ta yayınlanacağını belirten moderatör, hangi aygıtlar için kullanılabilir olacağına dair bir bilgi sunmazken kamera özelliklerine nazaran amiral gemisi modellerinin destekleneceğini söyledi.

Android 12’nin dinamik renk temaları, daha fazla aygıta geliyor

3 gün evvel eklendi

Tüm bu açıklamaların akabinde kararlı yapıya sahip Expert RAW‘ı Samsung’un Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy S22 serisi  ve muhtemelen Galaxy S21 serisine sunulması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung, Expert RAW uygulamasını daha fazla aygıta getiriyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.