Samsung Galaxy A serisinin lansman tarihi muhakkak oldu

Geçtiğimiz ay Galaxy S22 serisini tanıtan Samsung, şimdilerde A serisinin yeni telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar neredeyse tüm özellikleri sızdırılan Galaxy A53 ve Galaxy A73‘ün tanıtılmasının beklendiği lansman önümüzdeki hafta gerçekleşecek.

Android 12 bulunan aygıtlardaki yeni güvenlik açığı: Dirty Pipe

23 sa. evvel eklendi

Samsung, 17 Mart’ta düzenleyeceği aktiflikte Galaxy A serisinin yeni telefonlarını tanıtabilir

Tipster Evan Blass (@evleaks) tarafından sızdırılan bilgilere göre lansman, Samsung’un resmi web sitesi aracılığıyla 17 Mart tarihinde canlı yayınlanacak. Güney Koreli teknoloji devinin önümüzdeki hafta yapması planlanan aktiflikte Samsung Galaxy A53 5G ve Samsung Galaxy A73 5G‘yi piyasaya sürmesi bekleniyor. 

Twitter’da sızdırılan aktifliğin afişinde telefonların bazı özelliklerine dikkat çekiliyor. Suya karşı dayanıklılık ve süratli şarj konusunda iyileştirmeler yapılacak üzere görünüyor. Şimdi lansmanda hangi modellerin kesin olarak tanıtılacağı belirli olmasa da Samsung’un Galaxy A serisinden Galaxy A23, Galaxy A33, Galaxy A53 ve Galaxy A73 isimli modelleri bu sene tanıtması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy A serisinin lansman tarihi belirli oldu

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.