Samsung Galaxy A53’ün Avrupa fiyatı ortaya çıktı

Samsung‘un en çok satan serisi olan Galaxy A serisi yeni bir modeli daha bünyesine katmaya hazırlanıyor. Yakında Samsung Galaxy A53’ü piyasaya sürmeyi planlayan Samsung, şimdilik bu aygıt hakkında rastgele bir bilgi vermiyor. Lakin Galaxy A53 bugün Avrupa fiyatı ile karşımıza çıktı. İşte Samsung Galaxy A53‘ün beklenen Avrupa fiyatı.

Samsung Galaxy A13 4G ve Galaxy M23 5G resmi olarak doğrulandı

15 sa. evvel eklendi

Samsung Galaxy A53’ün Avrupa fiyatı ne kadar olacak?

Samsung’un yeni modeli Samsung Galaxy A53 bugün yeni bir sızıntıyla karşımıza çıktı. Bir perakendeciden sızdırılan bilgilere nazaran Samsung Galaxy A53 Avrupa’da muhtemelen 469 Euro fiyat etiketine sahip olacak. Tabi birkaç dolar üzere farkların oluşabileceğini lisana getiren sızıntı sahipleri, Galaxy A53’ün yaklaşık 469 Euro olacağını söylüyor.

Ek olarak aygıtın sızdırılan özelliklerine bakacak olursak Galaxy A53 görünüşe nazaran 6,52 inç büyüklüğünde Full HD+ manzara kalitesinde bir ekranla geliyor. 120Hz yenileme suratı sunacak olan Galaxy A53, 64MP ana kamera ile gelecek. Ayrıyeten 12MP’lik ultra geniş açılı kamera, 5MP’lik derinlik sensörü ve 5MP’lik makro kamera da aygıtla birlikte gelecek. Batarya tarafında ise 5000mAh‘lik bir pil ve 25W süratli şarj dayanağı bulunacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy A53’ün Avrupa fiyatı ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.