Samsung, Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds Live kulaklıklarına yeni bir renk seçeneği getiriyor

Samsung, geçtiğimiz yaz düzenlediği Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3’ün yanında Galaxy Buds 2 isimli yeni kulaklığını grafit, beyaz, lavanta eflatunu ve zeytin isimli dört farklı renk seçeneğiyle tanıtmıştı. Galaxy Buds Live ise mistik bronz, mistik siyah ve mistik beyaz renk seçenekleriyle 2020 yılında gerçekleşen Unpacked etkinliğinde, Note 20 serisi ile birlikte tanıtılmıştı. Samsung bu iki kulaklığa yeni Galaxy A serisiyle uyumlu olacak bir renk seçeneği ekliyor.

Samsung, çift menteşeli katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor

2 gün evvel eklendi

Samsung, Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds Live kulakılıklarına Onyx isimli yeni bir renk seçeneği ekliyor

Samsung, geçtiğimiz günlerde Galaxy A telefon serisinin tanıtımını yaptı. Bu tanıtım etkinliğinden sonra çıkan sızıntı bilgilere nazaran Samsung, Galaxy A serisi telefonlarıyla uyumlu olması için Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds Live kulaklıklarına Oynx isimli yeni bir renk seçeneği ekleyecek. Oynx isimli yeni renk seçeneğine sahip kulaklıkların, Nisan ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Samsung, kulaklıklarına yeni renk seçeneği getiriyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.