Samsung Galaxy M21 Android 12 güncellemesine kavuştu

Samsung, bu sene Android 12 güncellemesinde epeyce süratli gidiyor. Aylar evvel üst düzey telefon tabletlerini güncelleyen firma, son haftalarda odağını Galaxy A ve M serilerine döndürmüş durumda. Sevilen giriş düzey telefonu Galaxy M21, Android 12 güncellemesine kavuştu.

Direkt One UI 4.1 güncellemesine kavuştu

Galaxy M21, Android tabanlı One UI 4 güncellemesini atlayarak direkt Galaxy S22 serisi ile tanıtılan One UI 4.1 güncellemesine kavuştu. M215FXXU2CVCC numaralı güncelleme, Nisan 2022 güvenlik yamasını da barındırıyor. Yeni güncelleme, 88’den fazla güvenlik açığını kapatıyor, Renk Paleti ve Dinamik Renk Teması da M21 sahiplerine ulaşmış durumda. Android 12 ile Sanal Bellek dayanağı ve One UI 4.1 ile Sanal Bellek boyutu ayarlama da yeni gelen özellikler ortasında.

Samsung Good Lock nedir? Nasıl kullanılır?

1 gün evvel eklendi

Galeri, İletiler, Telefon, Samsung Internet ve Samsung Klavye yenilikleri de barındıran One UI 4.1 güncellemesi şimdilik Hindistan’da yayınlanmış durumda lakin önümüzdeki haftalarda ülkemizde de yayınlanacaktır.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy M21 Android 12 güncellemesine kavuştu

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.