Samsung Galaxy M23 5G’nin birtakım özellikleri FCC’de ortaya çıktı

Galaxy A ve M serileri ile pazarda hayli fazla satış yapan Samsung, yeni modelini pazara sürmeye hazırlanıyor. Galaxy M serisine ilişkin olan yeni Samsung Galaxy M23, FCC sertifika platformunda görüntülendi. İşte Galaxy M23 5G‘nin beklenen özellikleri.

Samsung Galaxy A53 5G’nin tasarımı resmi görsellerle ortaya çıktı

1 hf. evvel eklendi

Samsung Galaxy M23 5G FCC’de!

Geçtiğimiz günlerde Galaxy Unpacked aktifliğini gerçekleştiren Samsung, artık Galaxy M23 5G‘yi tanıtmaya hazırlanıyor. Sertifika sayfasında görüntülenen Galaxy M23 5G, SM-M236B/DS model numarası ile ortaya çıktı. Bilgilere nazaran MicroSD kart takviyesi ile gelecek olan Galaxy M23 5G, EB-BM526ABS model numaralı bir pil ile karşımıza çıkacak. Bu pil SafetyKorea isimli bir web sitesinde de listelenmiş. Lakin kapasitesi hakkında hiçbir bilgiye yer verilmemiş. FCC‘deki datalar ise aygıtın 25W süratli şarj takviyesi sunacağını yansıtıyor.

Son olarak uygun fiyatlı olacak olan Galaxy M23 5G‘nin Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 750G yonga setine sahip olacağı söyleniliyor. Ek olarak 50MP‘lik ana kamera ve Android 12 Galaxy M23’de yer alacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy M23 5G’nin birtakım özellikleri FCC’de ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.