Samsung Galaxy M33 5G NBTC sertifika sitesinde göründü

Samsung‘un en sevilen modellerini içerisinde barındıran Galaxy M serisi yeni bir modeli daha bünyesine katmaya hazırlanıyor. Galaxy M33 5G ismiyle piyayasa çıkacak olan yeni Galaxy M serisi modeli, NBTC sertifika sitesinde görüntülendi. Birtakım özellikleriyle karşımıza çıkan Samsung Galaxy M33 5G, görünüşe nazaran büyük bir bataryayla geliyor.

Samsung Galaxy A23 Geekbench’te görüntülendi

2 gün evvel eklendi

Galaxy M33 5G’nin birtakım özellikleri ortaya çıktı

Samsung’un yeni dikkat çekecek modeli Samsung Galaxy M33 5G, NBTC’de görüntülendi. Datalara nazaran 6,5 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekranla gelmesi beklenilen Galaxy M33 5G, ön tarafında 13MP’lik bir selfie kamerası taşıyacak üzere duruyor. Art tarafında 64MP + 8MP + 5MP + 2MP olarak şekillenen dörtlü kamera kümesini taşıyacak olan Galaxy M33 5G, NBTC’de SM-M336B/DS model numarası ile karşımıza çıkıyor.

Geekbench’teki datalara nazaran Exynos 1200 yonga seti ve 6GB RAM bellek ile donatılacağı söylenilen Galaxy M33’ün Android 12 işletim sistemi ile çalışacağı biliniyor. Ayrıyeten yeniden Aralık ayında ortaya çıkan SafetyKorea sertifikasına nazaran aygıt muhtemelen 6000mAh‘lik bir pil ve 25W süratli şarj takviyesi ile karşımıza çıkacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy M33 5G’nin kimi özellikleri ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.