Samsung Galaxy M53’ün kutusundan şarj aleti çıkmayabilir

Samsung’un orta segment telefonu Samsung Galaxy M53 hakkında sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha evvelce çıkan sızıntı bilgiler, telefonun neredeyse tüm teknik özelliklerini ortaya koymuştu. Bugün çıkan bir sızıntı bilgiye göreyse Samsung, Galaxy M53’ün kutusuna şarj aleti koymayacak.

Samsung, kulaklıklarına yeni renk seçeneği getiriyor

4 gün evvel eklendi

İşte Samsung Galaxy M53’ün beklenen teknik özellikleri

Apple’ın telefon kutularından şarj aletini kaldırmaya başlamasıyla birçok teknoloji şirketi de bu harekete ayak uydurdu. Samsung da orta segment dışındaki birden fazla telefon kutulularından şarj aletini kaldırdı. Fakat Samsung, şimdilerde orta segment telefonlarının kutularından da şarj aletlerini kaldırıyor. Bugün Yogesh Brar, Twitter’da yaptığı paylaşımda Samsung Galaxy M53’ün kutusundan şarj aletinin çıkmayacağını söyledi. Ayrıyeten yaptığı paylaşımda, telefonun 10’dan fazla 5G bandıyla ve Android 12 tabanlı One UI 4.1 işletim sistemiyle geleceğini söyledi.

Samsung Galaxy M53’ün 6,5 inç Muhteşem AMOLEDbir ekrana ve bu ekranın da 120Hz yenileme suratına sahip olması bekleniyor. Kamera hususundaysa 32MP’lik selfie kamerasına, 108MP‘lik bir ana kameraya, bu kameranın yanında da 8MP’lik bir ultra geniş açılı sensörle 2 adet 2MP’lik derinlik ve makro kameraların olması bekleniyor.

Ayrıyeten söylentilere nazaran performansını Dimenstiy 900‘den alacak olan Samsung Galaxy M53 5G, bu işlemciyi 8GB RAM bellek ile destekleyecek. Depolama tarafında 128GB ve 256GB olmak üzere iki farklı seçenek sunacak olan aygıt içerisinde 5000mAh’lik bir pil taşıyacak. Bu batarya için ise 25W süratli şarj dayanağına sahip olacak. Fiyatının ise muhtemelen 450 Dolar civarında olacağı tez ediliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy M53’ün kutusundan şarj aleti çıkmayabilir

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.