Samsung Galaxy S21 FE’de ekran sorunu ortaya çıktı

Samsung Galaxy S21 FE piyasaya gecikmeli olarak girse de büyük beğeni toplamıştı. Lakin görünüşe bakılırsa akıllı telefonla ilgili bir ekip şikayetler var. Kullanıcılardan gelen bildirimler aygıtta ekran yenileme süratiyle alakalı bir sorun olduğunu ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy M33’ün çıkış tarihi netleşti

13 sa. evvel eklendi

Galaxy S21 FE, azamî 120 Hz yenileme suratı sunan 6.4 inç ekranla donatıldı. Akıllı telefondaki panel uyarlanabilir tazeleme oranını desteklemiyor. Yani yalnızca 60 Hz ve 120 Hz frekansları mevcut. Lakin ekran yenileme suratı bazen 60 Hz’in altına düşüyor üzere görünüyor.

Yazılımsal sıkıntıdan şüpheleniliyor

Akıllı telefon sahipleri arayüzde gözle görülür bir yavaşlama ve gecikme meydana geldiğini söylüyorlar. Dolayısı ile ortada güncelleme ile çözülebilecek yazılımsal bir sorun var üzere gözüküyor. Şimdilik uygulanabilecek süreksiz tahlil ekranı kapatıp tekrar açmak.

Güney Koreli şirket şimdi bahisle ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Şu an için sorunun ne vakit düzeltileceği aşikâr değil. Samsung, Galaxy S20 FE’de de ekran sorunu yaşamıştı lakin o vakit sorun sensördeydi. Bu defa donanımsal bir eza olmadığı düşünülüyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy S21 FE’de ekran sorunu ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.