Samsung Galaxy S22 Ultra artık de GPS sorunu ile gündemde

Samsung Galaxy S22 Ultra daha evvel ekran sıkıntılarıyla gündeme gelmişti. Yeni amiral gemisindeki yanılgılar şirketin yayınladığı yazılım güncellemeleri ile giderildi. Lakin bu kere kullanıcılar farklı bir problemle karşı karşıya kalmış üzere görünüyor.

Honor Magic 4 Lite’ın tasarımı, özellikleri ve fiyatı sızdırıldı

3 sa. evvel eklendi

Galaxy S22 Ultra sahipleri GPS ile ilgili sorun yaşamaya başlamış durumdalar. Samsung forumlarında şikayetlerini lisana getiren kullanıcılar, bu can sıkıcı duruma bir tahlil arayışındalar. Tıpkı kaygıdan muzdarip çok sayıda kullanıcı var.

GPS özelliği çalışmıyor

Aygıt sahipleri Google Haritalar üzere navigasyon uygulamalarında GPS sinyali bulunamıyor yanlışı aldıklarını söylüyorlar. Aktarılan bilgilere nazaran yaşanan düşünce birinci kurulumdan sonra yahut akıllı telefon 3-4 saat üzere uzun bir müddet kullanılmayınca meydana geliyor.

GPS ile ilgili yaşanan bu meseleye ağ ayarlarını sıfırlama ve aygıtı fabrika ayarlarına döndürme üzere tahliller de kesin olarak deva olmuyor. Kimi kullanıcılarda kolay bir tekrar başlatma işe yarasa da Samsung’dan sorunu büsbütün giderecek bir güncelleme yayınlanması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy S22 Ultra artık de GPS sorunu ile gündemde

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.