Samsung Galaxy S22 Ultra sağlamlık testinden geçer not aldı


Samsung tarafından 9 Şubat tarihinde tanıtılan ve büyük ön sipariş sayılarına ulaşan amiral gemisi S22 serisinin Ultra modeli, JerryRigEverything kanalı tarafından sağlamlık testine sokuldu. Bükülme, çizilme ve yanma testlerini içeren denemelerden yeni amiral gemisi geçer not aldı.

Görüntüde yer alan çizilme testinde Gorilla Glass Victus+ ile korunan yeni aygıtta, Mohs düzeyine nazaran düzey 6’da çizikler oluşmaya başlarken, düzey 7’de daha derin çizikler kendini göstermeye başlıyor. Bununla birlikte çelik bir bıçakla aygıtın metal çerçevesinin çizildiğini gösteren JerryRigEverything, S Pen’i ikiye bölerek düğmelerin ve ucunun metalden yapıldığını söylüyor.

Aygıtın mat art kapağına gelindiğinde ise tıraş bıçağı ile gerçekleştirilen testte rastgele bir iz bırakmayan S22 Ultra, birebir performansı art kamera camlarında da gösteriyor.

Samsung, Galaxy Note serisinin sona erdiğini söyledi

1 gün evvel eklendi

Bükülme testinden başarılı bir halde geçen yeni amiral gemisinin ekranına ateş tutulduğunda ise ekran üstü parmak izi okuyucusunun başarılı bir formda çalışmaya devam ettiği görülüyor. Paylaşılan bilgilerden yola çıkarak Samsung’un tanınan Note serisinin yerine geçen S22 Ultra modelinde başarılı bir işe imza attığını söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy S22 Ultra’nın sağlamlık testi paylaşıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.