Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın yeni versiyonu geliyor

Samsung, Galaxy Tab S6 Lite’ın yeni versiyonu geliyor. FCC’de ortaya çıkan yeni Galaxy Tab S6 Lite‘ın birtakım özellikleri de aşikâr. İşte yeni Galaxy Tab S6 Lite’ın ayrıntıları.

Samsung Galaxy Z Flip4’ün pil kapasitesi sızdırıldı

6 gün evvel eklendi

Yeni Samsung Galaxy Tab S6 Lite, S Pen ile birlikte gelecek

Samsung, 2020 yılında Galaxy Tab S6 Lite’ı tanıtmıştı. Fakat o vakit da yeni bir versiyonun geleceğinin sinyalleri verilmişti. Artık FCC’de çıkan bilgilere nazaran yeni Galaxy Tab S6 Lite geliyor. Ortaya çıkan datalara nazaran S Pen dayanağı ile birlikte gelecek olan yeni Galaxy Tab S6 Lite, bu sayede kolay bir kullanım sunacak. SM-P613 model numarası ile birlikte gelecek olan bu yeni model, görünüşe nazaran 15W süratli şarj dayanağı ile geliyor. Tabi yeni Galaxy Tab S6 Lite‘ın batarya boyutu bilinmiyor. Lakin yeni bir tablette 15W süratli şarj takviyesinin yetersiz olacağı kesin üzere duruyor.

Öte yandan beklenen özelliklere bakacak olursak bu yeni Tab S6 Lite versiyonu Adreno 618 GPU ile eşleşmiş bir Snapdragon 720G ile gelecek. Yeniden beklentilere nazaran Android 12 işletim sistemi ile çalışacak olan yeni Samsung Galaxy Tab S6 Lite, 4GB RAM bellek sunabilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın yeni versiyonu geliyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.