Samsung, Galaxy Watch 5 ile Classic modele veda edecek

Akıllı saat pazarında Apple Watch’a başarılı bir alternatif sunan Samsung, her sene iki farklı aygıt sunarak farklı kitlelere hitap ediyor. Daha evvel Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active modelleri ile bilinen Samsung, Wear OS’a geçiş yapması ile Galaxy Watch ve Galaxy Watch Classic modellerine geçiş yapmıştı. Galaxy Watch Classic ile daha premium ve şık bir tecrübe sunan Samsung, bu sene Classic modeline veda edecek.

Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro

Galaxy Watch, Galaxy Watch 3 ve Galaxy Watch 4 Classic ile Samsung, dönebilen çerçeve ve premium tasarımı ile daha farklı bir kitleye hitap etti. Daha kaliteli gereçlerden üretilen bu aygıtlar, sportif olan öteki Galaxy Watch aygıtlarından ayrıldı. Lakin Sammobile’dan gelen bilgilere nazaran Samsung, bu sene Classic modeli terk edecek. Görünüşe nazaran Galaxy Watch 5 serisi tekrar iki modelden oluşacak fakat biri Galaxy Watch 5 başka ise Galaxy Watch 5 Pro olacak. Geçtiğimiz hafta devasa bataryası ile ilgili haberi çıkan Galaxy Watch 5 Pro hakında daha fazla bilgi bulunmuyor.

Samsung, Galaxy Watch 5 Pro üzerinde çalışıyor

2 hf. evvel eklendi

Samsung hayranlarının epeyce sevdiği dönebilen çerçeve Galaxy Watch 5 Pro’da bulunacak mı bilinmiyor lakin aygıt büyük ihtimalle daha yüksek fiyat ve daha premium özellikler ile gelecek. Galaxy Watch 5 serisinin, yeni One UI Watch sürümü ile birlikte Galaxy Z Fold ve Flip’in tanıtılacağı aktiflikte tanıtılması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Galaxy Watch 5, Classic modelsiz olarak gelecek

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.