Samsung, Galaxy Watch Pro üzerinde çalışıyor

Android tarafındaki akıllı saat pazarındaki en önde gelen isimlerden olan Samsung, uzun yıllardır akıllı saat üretiyor. Geçtiğimiz yıl Galaxy Watch 4 serisi ile Tizen OS’u bırarak Wear OS’a geçen Samsung, epey beğeni toplamıştı. Samsung’un bu sene içerisinde Galaxy Watch 5 serisini tanıtması bekleniyor. Fakat yeni gelen bilgiler, Galaxy Watch 5 serisinin evvelki serilere nazaran daha kalabalık olacağını belirtiyor.

Daha büyük bataryalı Galaxy Watch 5 Pro mu geliyor?

Samsung, geçtiğimiz yıllarda akıllı saat ailesini iki üyeden oluşturdu. Classic ve Active olarak bilinen Galaxy Watch serisi, her iki modelde de iki farklı boyut ile geliyordu. Geçtiğimiz yıl Galaxy Watch 4 ile farklı bir isimlendirme modeline giren Samsung, yeniden de 2 model ve 2 boyut ideolojisini korudu. Lakin Sammobile’dan gelen bilgilere nazaran Samsung, Galaxy Watch 5 ailesine bir üye daha eklemeyi düşünüyor. Güney Kore’de batarya sertifikasından geçen ve SM-R925 model numarasın sahip Samsung aygıtının Galaxy Watch 5 Pro olacağı düşünülüyor. Sertifikada aygıtın 572 mAh bir bataryaya sahip olduğu görülüyor bu da Galaxy Watch 4 serisi aygıtlardan yaklaşık %60 daha yüksek kapasite manasına geliyor.

Samsung, yeni bir işlemci hazırlıyor

1 gün evvel eklendi

Sammobile’ın bilgilerine nazaran Galaxy Watch 5 Pro’nun satışa sunulup sunulmayacağı muhakkak değil. Anlaşılan Samsung, aygıt üzerindeki Pazar araştırmasına ve teknik testlere devam ediyor. Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Classic de bu sene batarya kapasitesinde güncelleme görecek. Bakalımönümüzdeki yıl içerisinde Wear OS pazarı nasıl değişecek.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Android Haberleri
  • Samsung, Galaxy Watch 5 Pro üzerinde çalışıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.