Samsung, Galaxy Z Flip 3’ün Pokemon Sürümünü piyasaya sürüyor

Samsung’un katlanabilir akıllı telefon pazarındaki sevilen telefonu Galaxy Z Flip 3, yeni bir sürüme kavuşuyor. Halihazırda Thom Browne Sürümüne sahip olan Galaxy Z Flip 3, bu hafta içerisinde Pokemon Sürümüne kavuşacak.

Yakın dövüş Pokémon’u Azumarill Pokémon UNITE’e eklendi

5 gün evvel eklendi

Galaxy Z Flip 3, kocaman bir paket ile satışa sunulacak ve içerisinde bir sürü ek eser bulunduracak. Şeffaf Pikachu Kapak Seti, kordon askılı Pokemon kılıfı, Pokemon Özel Paketi, Pikachu anahtarlık ve Poke Ball eserleri dışında telefon, içerisinde özel temalar, duvar kağıtları ve zil sesleri ile gelecek. Makeyung.com’un raporuna nazaran Güney Kore’de geçtiğimiz haftalarda Pokemon popülerliği inanılmaz artmış durumda. Pokemon Ekmeklerinin satışı, bütün ülkede koleksiyoncuları harekete geçirmiş durumda. Samsung, Galaxy Z Flip 3’ün hangi ülkelerde satılacağı yahut fiyatı hakkında bir bilgi vermedi lakin aygıt, büyük ihtimalle sırf Güney Kore’de satışa çıkacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung, Galaxy Z Flip 3’ün Pokemon Sürümünü piyasaya sürüyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.