Samsung Galaxy Z Flip 4 daha büyük kapak ekranı ile gelebilir

Samsung’un tanınan katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip 3’ün devamı bu yılın ikinci yarısında tanıtılacak. Galaxy Z Flip 4, daha büyük kapak ekranı ile gelebilir.

2 inçten büyük kapak ekranına sahip olabilir

Galaxy Z Flip serisi, birinci kuşakta 1.06 inçlik bir ekran kullanmıştı. Bildirim görüntülemek dışında pek bir işe yaramayan ekran, Galaxy Z Flip 3 ile 1.9 inçe çıkarıldı ve epey fazla yeni özellik eklendi. Görünüşe nazaran Samsung, Galaxy Z Flip 4 ile bu ekranı daha da kullanışlı hale getirmek istiyor.

DSCC’den Ross Young, Galaxy Z Flip 4’ün, evvelki jenerasyondan daha büyük ikincil ekran ile gelebileceğini belirtti. Young, tam bir boyut belirtmedi lakin dediğine nazaran Z Flip 4, 2 inçten daha büyük bir ikincil ekran ile gelecek. Samsung’un Galaxy Z Flip 4’ün kapak ekranını daha büyük yapması, birçok kullanıcının işine yarayacaktır. Üçüncü parti uygulamaların da minimal denetim widgetları, bu sayede Z Flip 4’e gelebilir. Samsung, Galaxy Z Flip 4’ün ve Galaxy Z Fold’un bu sene geleceğini açıklamıştı. Büyük ihtimalle iki aygıt da Galaxy Watch 5 ile yaz sonuna yanlışsız tanıtılacaktır.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy Z Flip 4 daha büyük ikincil ekran ile gelebilir

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.