Samsung Galaxy Z Flip 4 Geekbench’te gözüktü: Snapdragon 8 Gen 1+ ile gelebilir

Yakında yeni jenerasyon katlanabilir akıllı telefon serisini tanıtmaya hazırlanan Samsung, aygıtların testlerine başlamış üzere görünüyor. Serinin Galaxy Z Flip 4 modeli birinci defa Geekbench’te görüntülendi.

Snapdragon 8 Gen 1+ ile gelebilir

Paylaşılan Geekbench listelerine bakıldığında SM-F721U model numarası ile ortaya çıkan ve Samsung Galaxy Z Flip 4 olduğu tez edilen yeni aygıtın, Qualcomm’un yakında tanıtılacak Snapdragon 8 Gen 1+ yonga setine ve 8 GB belleğe sahip olduğu görülüyor.

Bununla birlikte ”Taro” kod ismini taşıyan ve 3.19Ghz Cortex X2 performans, ek olarak üç adet 2.75Ghz Cortex-A710 ve dört adet 1.8Ghz Cortex A510 verimlilik çekirdeklerine sahip olan Snapdragon 8 Gen 1+,  tek çekirdek testinde 1277, çoklu çekirdek testinden ise 3642 puana ulaşmayı başarıyor.

Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Fold 4’ün üretimine başlıyor

2 gün evvel eklendi

Snapdragon 8 Gen 1 Plus’ın performans çekirdeklerinde yaşanan saat suratı artışı ile birlikte epey yüksek sonuçlara imza attığını söyleyebiliriz lakin MediaTek’in Dimensity 9000 işlemcisinin bu testte liderliği koruduğunu belirtmemiz gerek. Ayrıyeten 3C veritabanında gözüken ve en az 3.595 mAh pile sahip olan Galaxy Z Flip 4’ün gerçek mAh kapasitesi şimdi bilinmezliğini koruyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy Z Flip 4 Geekbench’te gözüktü

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.