Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 lansmanı çok yakında

Galaxy Z Flip ve Fold modelleri ile âlâ bir satış başarısına imza atan Samsung, katlanabilir akıllı telefon serisine yenilerine eklemeye hazırlanıyor. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 hazırlığında olan Samsung’un cihazları yakın bir zamanda piyasaya sürmesi varsayım ediliyor.

Galaxy S22’nin 4 özelliği, Samsung’un öteki telefonlarına geliyor

2 gün evvel eklendi

Samsung’un yeni katlanabilir aygıtları, 25W süratli şarjı destekleyecek

Güney Koreli şirket, Galaxy Note 7’nin pil patlamasıyla ilgili yaşadığı kazanın akabinde amiral gemisi telefonlarının süratli şarjı desteklemesini istemedi. Ancak bu yıl tanıtılan ve markanın en süratli şarj olan akıllı telefonu Galaxy S22 Ultra, 45W şarjı destekliyor.  

Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Samsung Galaxy Z Fold 4, BIS listesinde görüntülendi. SM-F9360 ve SM-F7210 model isimlerine sahip telefonlar, üstteki ekran imgesine göre 25W’a kadar süratli şarjı destekleyecek. 

Snapdragon 8 Gen 1 Plus işlemciyle gelmesi beklenen aygıtların, geçtiğimiz günlerde renk seçenekleri de sızdırılmıştı. Samsung Galaxy Z Flip 4‘ün Altın, Gri, Açık Mavi ve Açık Mor olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle ve Samsung Galaxy Z Fold 4‘ün ise Bej, Siyah ve Gri olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülmesi kestirim ediliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 lansmanı çok yakında

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.