Samsung Galaxy Z Flip 4’ün birinci manzaraları geldi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, katlanabilir pazara erken girmesi ve bu teknoloji için önemli yatırımlar yapması ile pazarda açık orta farkla başkan olmayı başardı. Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 ile hayli beğeni alan Samsung, yeni katlanabilir aygıtı için hazırlık yapıyor.

Galaxy Z Flip 4’ün tasarımı hayal kırıklığına uğratıyor

Taşınabilir teknoloji dünyasının sağlam kaynaklarından @OnLeaks, 91mobiles ile ortak olarak Galaxy Z Flip 4’ün birinci imgelerini paylaştı. Galaxy Z Flip 4, Z Flip 3’e hayli benzeyerek birazcık hayal kırıklığı yaratıyor. Galaxy Z Flip 3, tasarım konusunda önemli manada beğenilse de Z Flip 4’ün yeteri kadar değişiklik getirmediği görülüyor. Ufak boyut farklılıkları yaşaması beklenen aygıt, alüminyum çerçeve ve cam art panele sahip olacak.

Z Flip 4, Samsung’un her sene yaptığı üzere daha gelişmiş ve inançlı bir menteşe sistemi ile gelecektir. Tekrar çift kameraya sahip olması beklenen aygıtın dış ekranı, Z Flip 3’e nazaran biraz daha büyük olabilir fakat görseller, kullanımda değişiklik yaratacak bir boyut farkı olmadığını gözler önüne seriyor. 6.7 inç ekrana sahip olacak aygıt, büyük ihtimalle Snapdragon 8 Gen 1 çipi ile donatılacak. Samsung Galaxy Z Flip 4, bu yılın ikinci yarısında Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Watch 5 ile birlikte tanıtılacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy Z Flip 4’ün birinci manzaraları geldi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.