Samsung Galaxy Z Flip4’ün pil kapasitesi sızdırıldı

Samsung‘un yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip4 yakında tanıtılacak. Lakin aygıtın şimdiden pil kapasitesi ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy Z Flip4‘ün pil ayrıntıları.

Samsung 2022’nin birinci çeyreğindeki rekor gelirini açıkladı

2 gün evvel eklendi

Samsung Galaxy Z Flip4’ün pili Z Flip3’den pek farklı olmayacak

Samsung yakında eserleri ortasına yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip4‘ü katacak. Fakat aygıt şimdiden pil ayrıntıları ile karşımıza çıktı. Hollandalı bir kaynaktan gelen bilgilere nazaran Samsung’un yeni katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Flip4 iki adet pille gelecek. 

EB-BF721ABY ve EB-BF722ABY model numaralarına sahip bu iki pilin küçük olanı 903mAh boyutunda olacak. Büyük pil ise 2400mAh kapasitesinde olacak. Yani Samsung Galaxy Z Flip4’ün nominal olarak 3300mAh‘lik bir batarya ile gelecek. Lakin tipik kapasitenin 3400mAh olacağı ön görülüyor. Bu da 3300mAh batarya ile gelen Galaxy Z Flip3’ten 100mAh kadar daha fazla pil kapasitesi sunacağını ortaya koyuyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy Z Flip4’ün pil kapasitesi sızdırıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.