Samsung Galaxy Z Fold 4’ten birinci imgeler geldi: işte yeni tasarım

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, katlanabilir pazara erken girmesi ve bu teknoloji için önemli yatırımlar yapması ile pazarda açık orta farkla başkan olmayı başardı. Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 ile hayli beğeni alan Samsung, yeni amiral gemisi için hazırlık yapıyor.

Galaxy Z Fold 4, yeni kamera sistemi ve daha geniş ön ekran ile geliyor

Taşınabilir teknoloji dünyasında kaynakları ile bilinen @OnLeaks, smartprix ile bir arada Galaxy Z Fold 4’ün birinci görsellerini yayınladı. Birçok manada Galaxy Z Fold 3’e benzeyen aygıt, özellike dış ekran ve kamera sistemi ile öne çıkıyor. 6.2 inçlik dış ekrana sahip olması beklenen aygıt, evvelki nesile nazaran daha geniş bir yapı sunuyor ve böylelikle daha kolay bir kullanım sağlıyor. Kamera sistemi ise 3 lensten oluşuyor ve Galaxy S22 Ultra’dan izler taşıması bekleniyor.

İç ekranında 7.6 inçlik OLED bir tecrübe sunacak aygıt, muhtemelen hayli kaliteli bir imaj sunacak. Ayrıyeten Z Fold 4’ün ekran altı kamera teknolojisinde evvelki nesile fark atması bekleniyor. Z Fold 3, öbür TCL üzere üreticilerden daha berbat ekran altı kamerasına sahip olduğu için eleştirilmişti. Aygıt, Z Fold 3’ten daha geniş ve daha kalın bir gövdeye sahip ve bu sayede daha ergonomik bir kullanım sunacaktır. Geri kalan birçok manada Z Fold 3’e benzerlik gösteren aygıt, büyük ihtimalle Snapdragon 8 Gen 1 ile donatılacak. Z Fold 4’ün, yılın ikinci yarısında tanıtılması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy Z Fold 4’ün render imajları geldi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.