Samsung Galaxy Z Fold 4’ün kamera özellikleri ortaya çıktı

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 4 hakkında çıkan söylentiler tüm süratiyle devam ediyor. Şimdilerde ise bir Twitter paylaşımı sayesinde uzun vakittir beklenen Samsung Galaxy Z Fold 4’ün kamera ayrıntıları ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 lansmanı çok yakında

1 hf. evvel eklendi

Samsung Galaxy Z Fold 4’ün daha istikrarlı bir kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor

Ice Universe‘in Twitter’da yaptığı paylaşım, Samsung Galaxy Z Fold 4‘ün kamera özelliklerine ışık tutuyor. Paylaşıma göre Galaxy Z Fold 4’ün, 50 MP birincil kamera, 12 MP ultra geniş kamera ve 3x optik yakınlaştırmalı 12 MP telefoto kamera olmak üzere üçlü kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. 

Ayrıyeten paylaşımın devamında Ice Universe “Samsung’un şimdiye kadarki en güçlü 3x kamerası, S22 Ultra’dan daha güçlü.” kelamlarına yer verdi. Beklentileri epey yükselten bu paylaşım doğruysa Samsung Galaxy Z Fold 4, selefine göre daha ince ve daha hafif olmasına karşın sahiden yeterli bir kamera kurulumuna sahip olabilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy Z Fold 4’ün kamera özellikleri ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.