Samsung L biçiminde katlanabilir bir telefon patenti aldı

Galaxy Z Flip 3 ve Fold 3 modelleri ile büyük bir satış başarısı yakalayan Samsung’un yeni bir katlanabilir telefon patenti ortaya çıktı. LetsGoDigiral ve Concept Creatortarafından render imgeleri paylaşılan yeni patent, pencere halinde geriye yanlışsız katlanabilir ve açılabilir bir ekran dizaynını içeriyor.

Kamera tecrübesini arttırabilir

Telefonların gerisine konumlandırılan küçük ekran trendine yeni bir soluk getiren Samsung, görünüşe nazaran geriye katlanabilen ekran ile fotoğrafların görüntülenmesini kolaylaştırmayı planlıyor. Bununla birlikte iki katmanlı bir pil ve Galaxy Z modellerinde kullanılan Samsung UTG’ye (Ultra İnce Cam) konut sahipliği yapan aygıtın, üçlü bir kamera tasarımı ve LED flaşı bulunuyor fakat patentte bunlar hakkında rastgele bir bilgiye yer verilmiyor.

Samsung, telefonların yavaşladığını doğruladı: Güncelleme yolda

3 gün evvel eklendi

Samsung’un L formunda bir dizayna sahip akıllı telefon modeli çıkarıp çıkarmayacağı bilinmiyor olsa da, yeni patentin hayli dikkat cazip olduğunu söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung’un telefonlar için sıra dışı yeni patenti ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.